Chip tuning, DPF väljaprogemine ning custom tarkvarade valmistamine

Kõik neljarattalise tuunimisele nii visuaalselt kui ka tehniliselt
Westec
Postitusi: 1

Chip tuning, DPF väljaprogemine ning custom tarkvarade valmistamine

Postitus#1 » K Juun 14, 2017 3:53 pm

Hei Streedi rahvas,

Olen juba õige mitu aastat tegelenud autode ajudes oleva tarkvara ümberseadistamisega ning kõiksugu
muu peenemat sorti automotiivse elektroonika parandamise, seadistamise ning aretusega.

Teostan chip tuningut nii võistlussõidukitele kui ka igapäevaliikuritele. Enamasti originaal kuid ka osadele progeajuga masinatele.
Kõik tarkvarad on minu enda poolt kirjutatud ning uued väärtused täpselt välja arvutatud. Mingisuguseid netist
ostetud tundmatuid faile ei paigalda ning soovikorral annan ka kliendile ülevaate kõikidest ajus muudetud parameetritest.

Siiamaani olen enamasti tegelenud bmw ning vag grupi masinatega, aga vaikselt testin juba ka esimesi subaru mudeleid
ja küsida võib ka teiste mudelite kohta. Paljudel sõidukitel on tänapäeval näiteks boschi ostutootena hangitud juhtajud,
mis on kõik füüsiliselt vägagi sarnased niiet nende läbihammustamine ei võta eriti kaua aega.

Huvikorral saab ühendust minu fb lehel, kust võib leida ka mõned sõidukid, mida olen kliendi soovil dünorullidel peenhäälestanud.
https://www.facebook.com/autotookoda/
või siis telefonil 56484523

Ralli ja driftimeestele võin ka ära öelda, et saan tänaseks ews i täiesti välja progeda nii MS40.1, 41 kui ka uuemalt 43 mudelilt Samuti ka mõnest vanast motronicust olen jagu saanud.
(42 mudel on hetkel veel testfaasis)

Mine “Tuuning”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist