Volvo S80 Johannes

Räägi enda autost ning uuri lähemalt ka teiste ratsudest
Johannes
Postitusi: 8

Volvo S80 Johannes

Postitus#1 » E Juun 12, 2017 8:58 pm

Minu käes ligi poolteistaastat olnud Volli, hellitusnimega Lumivalguke, toodud kunagi belgiast ja mina olen pmst esimene omanik.
Mootori poole pealt saanud täieliku plokikaane remondi, keevitatud klapipesad, uued juhtpuksid, kaas lihvitud, uued klapid/tihendid/jms sinna juurde kuuluv, tõukurid/nookurid uued, Turbo enne talve vahetatud, peale seda Lepp Motorsis egr pimedaks tehtud ja softi osas stage 1 peale pandud, numbrites 120kw originaalile kuskil 27kw/80nM juures - liigub täitsa mõnusalt - kahju et nelik pole, muidu võiks isegi veel teda näppida, atm kast kahjuks.

Välimuses osas 18" veljed 19"ste vastu vahetatud, alguses mõtlesin 19" talvekateks jätta ja suveks ehk 20/21" otsida,aga kuna volvole on viisakaid velgi raske leida ja Tartu teed on tuntavalt alla käinud, siis veereb endiselt ainult 19stega, 255/40 rehvi mõõt. Toonklaasi osas taga 5% ja ees 50% läbipaistvusega, udukates xenonid - lähikates ka, aga plaanis ledide vastu välja vahetada.

Jupid odavad pole, paljud asjad a-varuosad ainult.

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis Johannes, T Juun 13, 2017 2:00 pm, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Suislider
Postitusi: 18

Re: Valge s80

Postitus#2 » E Juun 12, 2017 9:10 pm

Tohib küsida, miks kaas juba remonti saanud on? Tuttaval on sama aastakäik ja genekarihm olevat väidetavalt hammasrihmale vahele lennanud.
Pilt

Sideways
Postitusi: 16

Re: Valge s80

Postitus#3 » E Juun 12, 2017 9:13 pm

Väga puhas ja kena volvo. Randiga/natuke huvitavama disainiga velgede peale pole mõelnud? Japanparts ei tooda midagi huvitavat?
Pilt

Johannes
Postitusi: 8

Re: Valge s80

Postitus#4 » T Juun 13, 2017 1:15 am

Suislider kirjutas:Tohib küsida, miks kaas juba remonti saanud on? Tuttaval on sama aastakäik ja genekarihm olevat väidetavalt hammasrihmale vahele lennanud.


Mul oli pikem teema, aga igatahes mitte rihma pärast - eelmise omaniku sitt hooldus kokkuvõtvalt. Nendel ei tasu mootoriõli pealt kokku hoida ( ehk siis iga 10k tagant vahetus ja isr olen kasutanud liqui moly 0w30 õli, tehase soovitus ja mingit odavat jama pole mõtet sisse kallata). Uut mootorit/kaant väga raske leida, been there - done that :)

Johannes
Postitusi: 8

Re: Valge s80

Postitus#5 » T Juun 13, 2017 1:35 am

Sideways kirjutas:Väga puhas ja kena volvo. Randiga/natuke huvitavama disainiga velgede peale pole mõelnud? Japanparts ei tooda midagi huvitavat?


Ei ole viitsinud sellega tegeleda väga, muud asjad on hetkel tähtsamad 8-)

Kasutaja avatar
Mairold
Postitusi: 70
Kontakt:

Re: Volvo S80 Johannes

Postitus#6 » T Juun 13, 2017 10:31 am

Mis aastakäik tal on?
Salongist pilte?
2.4 diiisel siis?
#streetmademedothis

Johannes
Postitusi: 8

Re: Volvo S80 Johannes

Postitus#7 » T Juun 13, 2017 1:40 pm

Mairold kirjutas:Mis aastakäik tal on?
Salongist pilte?
2.4 diiisel siis?


2007/11 Salongist üpris lisadevaene, panen kuulutuse lingi.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2410862&rhash=630d

Johannes
Postitusi: 8

Re: Volvo S80 Johannes

Postitus#8 » L Juun 24, 2017 5:05 pm

317230 Õlivahetus, liqui moly 0w-30

Üllatavalt noppelt tulevad sellega kiirused, 2.4d, ca 150kw.
Pilt

Kasutaja avatar
Järv
Postitusi: 33

Re: Volvo S80 Johannes

Postitus#9 » L Juun 24, 2017 10:19 pm

Johannes kirjutas:Üllatavalt noppelt tulevad sellega kiirused, 2.4d, ca 150kw.


Ai reisser. :D :D :D
Pilt

Johannes
Postitusi: 8

Re: Volvo S80 Johannes

Postitus#10 » L Juun 24, 2017 11:48 pm

Järv kirjutas:
Johannes kirjutas:Üllatavalt noppelt tulevad sellega kiirused, 2.4d, ca 150kw.


Ai reisser. :D :D :D

Mingi päev läksid punasega valga poole? Linna piiril vist olin su ees korraks? :D

Mine “Lugejate autod”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist